Sizden Gelenler

Özgül P.
Özgül P.

En güzel anıma vesile olduğu için doktordan çok bana abilik yapan Abdulhamit hocama ve sürecimizi hızlandırmada büyük etkisi olan doğum koçumuz Zeynep Hanıma çok teşekkür ederim

F. Gündoğdu
F. Gündoğdu

Benim gibi panik atak, bol alerjili ve takıntılı biri ancak sizinle böyle kolay bir doğum yapabilirdi… Allah razı olsun diyorum, iyi ki varsınız..

Esin S.
Esin S.

Gebelik akademisine katıldığım ilk günden beri bilinçli anne olma yolunda emin adımlarla ilerlerken yanımda olduğunuz için teşekkür ederim son 2 ayım kaldı bebeğime kavuşmama. Her şey için Zeynep Hanıma çok teşekkür ederim.

Fatma Kumaş
Fatma Kumaş

Hamileliğimin 7.ayında geç bir tanışma olmasına karşın doğuma kadarki süreçte gece gündüz bütün soru ve sorunlarımda bıkmadan yanımda olan, hamileliğin daha sağlıklı ve doğal bir süreçte ilerlemesi için elinden geleni yapan, doğum sırasında dahi yalnız bırakmayan, Iğdır da Doğum yapmak için en geçerli sebep ve muhteşem bir ekip..

Fizyoterapist Serap Yıldırım
Fizyoterapist Serap Yıldırım

Konuştuğumuz ilk gün bana “Bu süreçte herkesten çok benimle görüşecek benimle yakın olacaksın” dediğinde ihtimal vermemiştim. Şuan biricik doğum koçum. Psikolojik ve fiziksel olarak rahatladığım mekan. Şehrim için bulunmaz bir imkan. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aysun C.
Aysun C.

Gebeliğimin 10.haftasından itibaren gebelik okuluna geliyorum, şuan 24.haftadayım. Bel ve sırt ağrılarım pilates ve yoga sayesinde geçti. Doğuma kadar devam edeceğim.